Dobrucha Multigrain Granola

DOBRÁ VEC
DO BRUCHA

PRÉMIOVÁ MULTIGRAIN GRANOLA

S vysokým obsahom vlákniny

Dobrucha Multigrain Granola

Dobrucha je novinkou v segmente výživných cereálií, ktoré zasýtia a dodajú energiu nielen na raňajky, ale kedykoľvek počas dňa. Základ raňajkovej zmesi Dobrucha tvoria semiačka a obilniny, ktoré ľudstvo sprevádzajú tisícky rokov. Je výborná s mliekom, jogurtom, vodou, ale aj úplne samotná ako rýchly snack.

Starostlivý výber
zŕn a obilnín

Premium Multigrain Granola označuje, že ide o granolu – pečené müsli, ktoré má na rozdiel od klasického sypaného müsli hrudkovitú konzistenciu, vďaka čomu je chrumkavejšie a oveľa jednoduchšie poskytne možnosť rýchleho zasýtenia. Slovíčko Premium poukazuje na starostlivý výber zŕn a obilnín, ktoré obsahuje a Multigrain zasa na fakt, že v jednom balení je vo vyváženom pomere 6 plodín, ktoré sú tu s nami tisícky rokov a dodávali zdravie a výživu už starovekým civilizáciám.

Chia

Chia

Quinoa

Quinoa

Jačmeň

Jačmeň

Ľan

Ľan

Ovos

Ovos

Kukurica

Kukurica

Ktoré plodiny nájdete
v Dobruche?

Dobrucha osoba 1

Jačmeň

Jačmeň, zástupca domácej scény obilnín, je bohatý na vlákninu, čím jeho konzumácia prispieva k správnemu tráveniu.

Dobrucha osoba 2

Ľan

Liečivé účinky ľanových semienok poznali už starí Gréci. Obsahujú zdravé tuky, ktoré tvoria omega-3 mastné kyseliny a vlákninu, ktorá podporuje trávenie.

Dobrucha osoba 3

Ovos

Známa neznáma klasika. Je najlepším zdrojom ľahko rozpustnej vlákniny, obsahuje vitamíny B a E a množstvo minerálnych látok.

Dobrucha osoba 4

Chia

Chia semienka pochádzajú z Mexika. Sú významným zdrojom proteínov, kvalitných sacharidov a tukov, nenasýtených mastných kyselín omega-3 a vlákniny. Sú tiež zdrojom vápnika a podporujú tak zdravie kostí.

Dobrucha osoba 5

Quinoa

Quiona bola dôležitou plodinou Inkov. Je bohatá na bielkoviny, minerály a vitamíny. Obsahuje všetkých deväť esenciálnych aminokyselín, ktoré telo nedokáže samo produkovať.

Dobrucha osoba 6

Kukurica

Chutný prisťahovalec z Mexika. Popri ryži a pšenici je treťou najrozšírenejšou obilninou na svete. Je zdraviu prospešná pre naše telo pre jej obsah vitamínov a minerálov.

Dobrucha čučoriedky brusnice oriešky

Čučoriedky
brusnice
oriešky

Dobrucha čokoláda brusnice mandle

Čokoláda
brusnice
mandle