Kvalita je prvoradá

Našou vášňou je pestovanie zdravého a chutného ovocia a zeleniny. Všetku našu energiu dávame do toho, aby sme ju spracovali v najvyššej kvalite. Iba tak v nej dokážeme zachovať všetky dôležité prírodné látky dôležité pre zdravie a dokážeme ponúknuť praktické zdravé občerstvenie, ktoré máte kedykoľvek poruke.

Inovujeme

Okrem klasickej cereálnej tyčinky Fit, ktorá je na trhu už niekoľko desiatok rokov, vyrábame aj nové produkty zodpovedajúce požiadavkám súčasnosti. Preto sme našu ponuku obohatili o funkčné proteínové tyčinky a tyčinky s obsahom kofeínu.

Pre zdravý životný štýl je dôležité venovať pozornosť vyváženej strave bohatej na vitamíny, minerály a živiny. Práve preto sú tyčinky výborným zdrojom postupne sa uvoľňujúcej energie. Množstvo z našich produktov je navyše prirodzene bezlepkových, preto sú vynikajúcou voľbou pre celiatikov aj tých, ktorí sa rozhodli vynechať zo svojej stravy lepok pre zlepšenie pocitu.

Samozrejme Bio

Pre fanúšikov bioproduktov máme rad Fit Bio. Müsli tyčinky Fit Bio sú vyrábané udržateľným systémom hospodárenia v ekologickom hospodárstve. Kombinácie cereálií, semienok a sušeného ovocia nielen vynikajúco chutia, ale sú aj zdrojom vlákniny. Neobsahujú repný cukor a nie sú chemicky konzervované.

Pre každého niečo

Naša široká ponuka zdravých produktov sa stále bude rozrastať. Veríme, že si z nej vyberiete niektoré z osvedčených klasík alebo vyskúšate naše skvelé novinky.